My

 

Nazywam się Magdalena Gil.

Urodziłam się i mieszkam w Zduńskiej Woli.

Życie tak mną pokierowało, że jestem:

– Logopedą, a nawet naurologopedą

– Mamą dwóch fantastycznych dziewczynek – Wiktorii i Oliwii

 

 

Trochę o nas.

W 2009 roku ukończyłam studia logopedyczne na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. We wrześniu tegoż roku rozpoczęłam pracę w Szkole Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Zduńskiej Woli, na stanowisku nauczyciela wspierającego.

Dnia 9 marca 2011 roku wkroczyłam w świat macierzyństwa – urodziłam Wiktorię.

Po powrocie z urlopu macierzyńskiego zmienił się charakter mojego zatrudnienia – zostałam etatowym logopedą. Zaczęłam realizować swoje powołanie, oddałam się pracy z dziećmi i młodzieżą gimnazjalną, gdyż jednocześnie zatrudniono mnie w Publicznym Gimnazjum nr 4, które znajduje się w tym samym budynku, co SP.

I tak przepracowałam cały rok szkolny. W listopadzie 2012 roku okazało się, że będzie nas jeszcze więcej. Niestety po raz kolejny nie popracowałam zbyt długo, ponieważ już od lutego wylądowałam na zwolnieniu. Zajęłam się leżeniem długodystansowym i opieką nad niespełna dwuletnią Wiką.

Oliwia urodziła się 23 czerwca 2013 roku.

 

Lubię czytać książki i eksperymentować w kuchni. Niestety ostatnio wszelkie obowiązki nie pozwalają mi w pełni oddawać się tym pasjom. Liczę, że niebawem się to zmieni 🙂

 

A oto my 🙂  

 

1

 

Ja, czyli LOGOmama we własnej osobie.

 

 

3

 

Wiktoria – Szalona 4,5-latka. Z racji swej szalonej wagi urodzeniowej (2870g) i tendencji do spalania wszelkich kalorii zwana Kluską, Szogunem (z uwagi na bujną czuprynę) i Kozą.

4

 

Oliwia – Rezolutna, gadatliwa 2-latka. Mnogość jej przydomków napawa mnie przerażeniem. Nazywana jest Pulpetem (urodziła się ważąc – o mamuniu – całe 4 kilogramy), Oliwiuszem, Farfoclem, Zołzą, Beksą, Jęczącą Martą i Ryczką-Kwiczką (3 ostatnie z racji swego płaczliwego usposobienia). Prawdziwe „niedzielne dziecko”, nie tylko z powodu urodzenia się w niedzielę.

 

7,016 total views, 2 views today

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge